Zpět

PhDr. Lidmila Pekařová - Výchova dětí 3 - 7 Let

Menu
přednáška

Přednášky PhDr. Lidmily Pekařové o moderním partnerském soužití a výchově dětí zaplňují sály po ČR.

Jak skoncovat s nevyváženým partnerským vztahem?

Zdravé partnerství aneb na jakých principech stavět moderní partnerský vztah a výchovu dětí.

Dr. Pekařová vrací do rodin zdravé partnerství a autoritu rodiče. Dr. Pekařová dělí ženy na typy A a B. Ty B jsou utahané, utrápené, usloužené a jejich okolí to ani neocení, protože to ani nechce. Jak z toho ven?

Nechte se inspirovat cyklem přednášek. S Pekařovou se člověk nejen pobaví, protože se v jejích příkladech "najde", ale hlavně uslyší náměty, co s tím. A to je asi důvod, proč jsou přednáškové sály plné.

Je energická, stručná, výstižná. Není zrovna diplomat, ale je zatraceně srozumitelná. PhDr. Lidmila Pekařová, autorka knihy "Jak žít a nezbláznit se".

"Oblékání - Po návratu z vycházky se společně zouváme. Botičky si dává dítě pod naším dohledem na jedno místo, šálu, čepici, kamaše opět na stejné místo. Musí mít svoji skříňku, svůj věšák s několika háčky v přiměřené výšce, aby mu nikdo nemusel nic podávat a od něho přebírat. Dělá to podle pokynů samo. Neutíká z chodby napřed do bytu a nenechává za sebou svršky jako had svlečenou kůži. Svléká se stejně jako dospělý, oba vedle sebe, bez napomínání, a nemá možnost z předsíně zmizet. První, co batole respektuje, je spolupráce. Táta mu podá čepičku, ono ji položí na správné místo a hledá v jeho tváři uznání."


Typ přednáška
Místo konání Pelclovo divadlo (Rychnov nad Kněžnou)
Datum a čas konání út 20.5.2014 17:00
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?