Zpět

Wellness hotelu Studánka

Menu
Adresa
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Letovisko-Studánka 505, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
GPS 50°10'6"N 16°19'11"E (xx km)
406 m nad mořem
swipe

Kombinace zasněžených Orlických hor, krásného ticha a prvotřídních služeb Hotelu Studánka, vám garantuje skutečně nezapomenutelný zážitek. Váš cíl se nachází kousek od Rychnova nad Kněžnou. V 17. století, zejména díky pramenům léčivých vod v okolí sloužila tato oblast lázeňským a rekreačním účelům. Nechte ruch města a nekonečný stres daleko za sebou. Naučte se občas vypnout – wellness balíčky zametou se stresem i únavou a vrátí vám životní elán. Speciální balíčky kombinují moderní relaxační principy, moudrost přírody a zkušené terapeuty. Zkušení maséři a wellness experti uzdraví vaše tělo. Vyzkoušejte unikátní proceduru Harmony Dream - masážní vana neo Qi v sobě snoubí několik kombinací jedinečných procedur, které pomáhají regulovat metabolismus, eliminovat svalové a cévní napětí, redukovat stres, stimulovat smysly, a tak předcházet různým nemocem. Máte už po krk stresu, spěchu a neustálého kolotoče normálního života? Potřebujete si nutně odpočinout a načerpat novou energii? Právě pro vás jsme připravili skvělou wellness proceduru, která pohladí všechny vaše smysly a na kterou budete ještě dlouho rádi vzpomínat – čokoládovou masáž. Co přesně vás čeká během 2 hodin za velmi výhodnou cenu? 1- Čokoládový peeling (20 min) Jen velmi těžko najdete příjemnější způsob, jak revitalizovat svou kůži a zbavit ji odumřelých buněk. Čokoládový krém s medem, kakaovým máslem a peckami z mandlí je velmi příjemný na dotyk a navíc obsahuje celou řadu anti oxidantů, vitamínů a minerálů. 2. Čokoládová masáž (30 min) Tentokrát si budete moci naplno a všemi smysly užívat přítomnost čokolády, aniž byste se museli cítit provinile a nebo hned utíkali na váhu – čokoládová masáž perfektně spojuje relaxační účinky klasické masáže a vůni této snad všemi oblíbené pochutiny. 3. Čokoládový zábal (30 min) Po masáži přichází čokoládový zábal, který ještě umocní váš pocit totální relaxace. Hlavní předností zábalu je vyhlazení a zkrášlení pokožky, odplavování toxinů z těla a samozřejmě také uvolnění svalů. 4. Čokoládová péče o dekolt a obličej Omezí tvorbu vrásek, zklidní a zjemní pokožku a skvěle zakončí celou proceduru. Pak už bude zbývat jen... 5. Šálek čokolády Před odchodem si ještě vychutnáte šálek horké čokolády. Rezervujte si předem na recepci hotelu.


Kategorie wellness centrum
Certifikáty a členství člen sdružení Orlické hory a Podorlicko
Procedury antistresové kúry, aromaterapie, Kneippova léčebná metoda, kosmetika, koupel aromatická, koupel bylinná, koupel vířivá / whirlpool, masáž klasická, sauna
Poskytované služby wellness služby
Akceptované způsoby platby EuroCard / MasterCard, hotově české koruny, Maestro, VISA
Je třeba opravit údaje?
Vzdálenost od parkoviště 100 m
  • kapacita osobní: 80 (z toho 6 bezbariérových), zdarma
  • kapacita autobusy: 1, zdarma