Zpět

April hotel Panorama

Menu
Adresa
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Masarykova 941, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
GPS 50°10'12"N 16°17'9"E (xx km)
342 m nad mořem
swipe

Potřebujete si odpočinout, nabrat nové síly a milujete masáže? Nechejte o sebe pečovat v April hotelu Panorama. Relaxujte při masáži prováděné nevidomým masérem. Kromě klasických masáží můžete vyzkoušet například manuální lymfatickou drenáž, lávové kameny, aromatickou a havajskou masáž či masáž bambusovými tyčemi. Nebo si užijte návštěvu finské sauny. Veškeré wellness služby je možné předem objednat na recepci hotelu. V hotelu se dále nachází relaxační centrum s bazénem a vířivkou o velikosti 150 m2 s přísunem denního světla. Bazén je krytý nerezový, otevřený celoročně. Má velikost 10 x 5 m o hloubce 1,4 m. Teplota vody se pohybuje kolem 26°C. Vířivka má průměr 2,85 m, je určena pro pět osob a teplota vody je minimálně 35°C.


Kategorie wellness centrum
Certifikáty a členství člen sdružení Orlické hory a Podorlicko
Procedury masáž aromatická, masáž bambusová, masáž Breussova, masáž čokoládová, masáž Dornova, masáž / drenáž lymfatická ruční, masáž horkými lávovými kameny, masáž klasická, masáž Lomi lomi, masáž medová detoxikační, masáž reflexní, masáž sportovní, sauna
Poskytované služby WC, wellness služby
Akceptované způsoby platby EuroCard / MasterCard, hotově české koruny, hotově euro, Maestro, VISA Electron
Jazyky personálu anglický, německý
Plocha areálu 10000 m2
Rok výstavby 2003
Je třeba opravit údaje?
Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 30, zdarma
  • kapacita autobusy: 1, zdarma