Zpět

April hotel Panorama

Menu
Adresa
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Masarykova 941, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
GPS 50°10'12"N 16°17'9"E (xx km)
342 m nad mořem
swipe

Čtyřhvězdičkový April hotel Panorama je postaven v Rychnově nad Kněžnou na klidném místě s krásným výhledem na Orlické hory. Hotel je umístěn na pomezí vilové čtvrti a odpočinkové zóny Včelné s ideálními pěšími a cyklistickými trasami. Jedná se o rodinný hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem. Nabízí luxusní ubytování s kapacitou 31 pokojů, 72 lůžek, restauraci s výbornou kuchyní, tři konferenční místnosti, krytý nerezový bazén, vířivku, saunu, masáže, kulečník, zahradní restauraci, venkovní gril, dětské hřiště, uzamykatelné parkoviště v areálu hotelu.


Kategorie
  • hotel ****
    celoroční provoz
Certifikáty a členství Bez Bariér, člen sdružení Orlické hory a Podorlicko, Cyklisté vítáni
Kapacity 31 pokojů (z toho 1 bezbariérový) cena od 1990 Kč
72 + 3 lůžek (z toho 0 bezbariérových)
Jazyky personálu anglický, český, německý
Akceptované platby EuroCard / MasterCard, hotově české koruny, hotově euro, VISA, VISA Electron
Recepce otevřena
(GMT +2)
06:00 - 00:00 otevřeno Právě teď otevřeno dle otevírací doby
Check-in 14:00 - 00:00
Check-out 06:00 - 11:00
Počet pater 3
Poskytované služby

automatické hasící zařízení, bezplatné WiFi, bezplatný denní tisk, buzení hostů, čistič bot, dětská postýlka k zapůjčení, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, express check-out, kopírování, možnost umytí kola, možnost vstupu s asistenčním psem, počítač s připojením na internet, pokojová služba, praní a žehlení prádla, prodej cyklistických a turistických map okolí, prodej obědových balíčků, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, půjčení DVD přehrávače, půjčovna sportovního vybavení, rezervace ubytování v okolí, rezervace vstupenek, sekretářské služby, snídaně do postele, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna kočárků, úschovna lyží, vysoušeč vlasů k zapůjčení, výtah, žehlička k zapůjčení

Plocha areálu 10000 m2
Rok výstavby 1940
Rok poslední rekonstrukce 2003
Je třeba opravit údaje?
Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 30, zdarma
  • kapacita autobusy: 1, zdarma