Zpět

Hotel Havel

Menu
Adresa
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Staré nám. 61, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
GPS 50°9'47"N 16°16'25"E (xx km)
323 m nad mořem
swipe

Hotel Havel se nachází v samém centru města Rychnov nad Kněžnou na Starém náměstí. Nabízí ubytování v 25ti dvoulůžkových pokojích s výhledem do náměstí a na kostel Sv. Havla. Od roku 2012 prochází hotel modernizací. V současné době se hosté mohou ubytovat v 11ti nově rekonstruovaných pokojích ve stylu ArtDeco a ve 14ti pokojích původně zařízených. V hotelu je k dispozici hotelová restaurace, secesní kavárna a tradiční česká pivnice. Unikátním prostorem v hotelu je sklepení, ve kterém je vybudována historická Hodovní síň a vinárna.


Kategorie
  • hotel
    celoroční provoz
Certifikáty a členství partner sdružení Orlické hory a Podorlicko
Kapacity 25 pokojů (z toho 0 bezbariérových) cena od 950 Kč
50 + 30 lůžek (z toho 2 bezbariérová)
Jazyky personálu anglický, arabský, český, francouzský, německý, slovenský
Akceptované platby American Express, Diners Club, EuroCard / MasterCard, faktura (bankovní převod), hotově euro, Maestro, RelaxPass (Sodexo), VISA, VISA Electron, VitalPass (Sodexo)
Recepce otevřena
(GMT +2)
06:00 - 23:59 otevřeno Právě teď otevřeno dle otevírací doby
Check-in 14:00 - 18:00
Check-out 06:00 - 10:00
Počet pater 3
Poskytované služby

bezplatné WiFi, bezplatný denní tisk, buzení hostů, čistič bot, dětská postýlka k zapůjčení, domácím zvířatům vstup povolen, faxové služby, kopírování, lékařská služba, možnost ohřevu kojenecké stravy, počítač s připojením na internet, praní a žehlení prádla, přeprava osob, prodej cyklistických a turistických map okolí, prodej upomínkových předmětů, průvodce, půjčení videopřehrávače, půjčovna sportovního vybavení, rezervace vstupenek, sekretářské služby, snídaně do postele, tlumočník, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna kočárků, vysoušeč vlasů k zapůjčení, výtah, žehlička k zapůjčení

Rok poslední rekonstrukce 1995
Je třeba opravit údaje?
Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 50, zdarma
  • kapacita autobusy: 4, zdarma hlídané