Zpět

Penzion Habrová

Menu
Adresa
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Trčkova 802, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
GPS 50°10'18"N 16°16'60"E (xx km)
322 m nad mořem
swipe

Ubytování v samostatné polovině rodinného domku (i s vlastním vchodem) v Rychnově nad Kněžnou. Vstup přes oplocenou zahradu s okolím zajišťujícím úplné soukromí. U domu je venkovní posezení a možnost využití zahrady s protékajícím potůčkem a s možností relaxace například u otevřeného ohniště. K dispozici je velký obývací pokoj, ložnice, kuchyňka, samostatné WC a koupelna. Kapacita pět lůžek s možností přistýlky. Ubytování je vhodné pro rodinu s dětmi nebo pro skupinu přátel. Na pokojích je zdarma k dispozici rychlá WiFi síť internetu - neomezený přístup pro Váš notebook. Kuchyň je kompletně vybavena el. sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, kombinovanou chladničkou a kuchyňskou linkou s veškerým nádobím. Vytápění pokojů je ústřední se samostatně regulovaným ovládáním. Celý objekt je nekuřácký. Parkování před domem, možno i v uzavřeném dvoře.


Kategorie
  • pension ***
    celoroční provoz
Kapacity 2 pokoje (z toho 0 bezbariérových)
5 + 1 lůžek (z toho 0 bezbariérových)
Akceptované platby hotově české koruny
Check-in 14:00 - 00:00
Check-out 00:00 - 11:00
Poskytované služby

bezplatné WiFi, kuchyňka pro hosty, možnost ohřevu kojenecké stravy, možnost umytí kola, možnost vstupu s asistenčním psem, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, půjčení TV, úschovna jízdních kol, úschovna kočárků, úschovna lyží, úschovna zavazadel

Je třeba opravit údaje?
Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: zdarma