Zpět

Penzion Jana Červinková

Menu
Adresa
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
U Židovského hřbitova 482, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
GPS 50°9'54"N 16°16'3"E (xx km)
343 m nad mořem
swipe

Malý penzion na okraji Rychnova n. Kn.s krásným výhledem na město, zámek a Orlické hory. Přesto velice blízko do centra, na nákupy, do restaurací, na autobusové nádraží, vlakovou zastávku... K dispozici 1-4 lůžkové pokoje s možností vlastního vaření ve společné kuchyňce. Každý pokoj s vlastním sociálním zařízením, televizí, WIFI připojením... Vhodné pro rodinné dovolené, zimní i letní turistiku, návštěvu přátel, služební cesty. Parkování u domu. Možnost úschovy či zapůjčení kol a úschova sportovního vybavení.


Kategorie
  • pension ***
    celoroční provoz
Kapacity 4 pokoje (z toho 0 bezbariérových) cena od 420 Kč
7 + 4 lůžek (z toho 0 bezbariérových)
Jazyky personálu anglický, český, německý, polský, ruský
Akceptované platby faktura (bankovní převod), Kč mince
Check-in 14:00 - 00:00
Check-out 00:00 - 10:00
Počet pater 1
Poskytované služby

bezplatné WiFi, buzení hostů, dětská postýlka k zapůjčení, dětské prkénko na WC k zapůjčení, domácím zvířatům vstup povolen, faxové služby, gril k zapůjčení, kopírování, kryté parkování pro motocykl, kuchyňka pro hosty, možnost ohřevu kojenecké stravy, možnost umytí kola, možnost vstupu s asistenčním psem, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, nočník k zapůjčení, obstarání nákupů, organizování programu pro dospělé, praní a žehlení prádla, přeprava zavazadel, půjčení počítače/notebooku, půjčovna společenských her, společná televizní místnost, sušička hub k zapůjčení, úschovna jízdních kol, úschovna kočárků, úschovna lyží, úschovna zavazadel, vysoušeč vlasů k zapůjčení, záslepky na elektrické zásuvky k zapůjčení, žehlička k zapůjčení

Rok výstavby 1993
Rok poslední rekonstrukce 2005
Je třeba opravit údaje?
Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 5, zdarma