Zpět

Penzion v chaloupce

Menu
Adresa
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Velká Láň 296, 516 01 Rychnov n. Kněžnou
GPS 50°9'60"N 16°16'12"E (xx km)
327 m nad mořem
swipe

Každý pokoj má vlastní moderní koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, barevný televizor se satelitním přijímačem, bezplatné připojení k internetu, vytápění s možností nastavení teploty dle Vašeho přání, na přání je k dispozici video, CD i DVD přehrávač. Všechny pokoje jsou vybaveny malou ledničkou. Venkovní nevytápěný bazén 25 m3, půjčení kol a dvoukola, petangue, zahrada, možnost venkovního posezení u ohně či grilu nebo jen tak na zápraží – to vše v naprostém soukromí. Domácí zvířata: Po domluvě za příplatek.


Kategorie
  • pension ****
    celoroční provoz
Certifikáty a členství Společnost přátelská rodině
Kapacity 7 pokojů (z toho 0 bezbariérových) cena od 530 Kč
18 + 1 lůžek (z toho 0 bezbariérových)
Jazyky personálu anglický, český, slovenský
Akceptované platby faktura (bankovní převod), hotově české koruny, hotově euro
Check-in 14:00 - 00:00
Check-out 00:00 - 11:00
Počet pater 2
Poskytované služby

bezplatné WiFi, buzení hostů, deskové hry k zapůjčení, dětská postýlka k zapůjčení, dětské prkénko na WC k zapůjčení, domácím zvířatům vstup povolen, gril k zapůjčení, kopírování, kryté parkování pro motocykl, možnost ohřevu kojenecké stravy, možnost umytí kola, možnost vstupu s asistenčním psem, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, nočník k zapůjčení, pokojová služba, praní a žehlení prádla, přeprava osob, přeprava zavazadel, půjčení DVD přehrávače, půjčení videopřehrávače, půjčovna společenských her, snídaně do postele, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna kočárků, úschovna lyží, úschovna zavazadel, vysoušeč vlasů k zapůjčení, žehlička k zapůjčení

Plocha areálu 1000 m2
Rok výstavby 2006
Je třeba opravit údaje?
Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 5, zdarma