Zpět

Hotel Havel

Menu
Adresa
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Staré nám. 61, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
GPS 50°9'47"N 16°16'25"E (xx km)
323 m nad mořem
swipe

Unikátním prostorem v Hotelu Havel je sklepení, ve kterém se nachází historická hodovní síň a stylová vinárna. Tyto prostory nejčastěji slouží k pořádání firemních akcí, rodinných oslav, třídních srazů, hudebních večerů nebo svatebních hostin. Oba prostory lze využít společně, ale také je možné je oddělit a využít je jako dva samostatné prostory. Ke vstupu lze využít samostatný vchod, který vede do vinárny nebo lze využít i hotelový výtah, který vás dopraví přímo do hodovní síně. Kapacita hodovní síně je cca 25 osob u velkého oválného dubového stolu. Kapacitu této místnosti lze také uzpůsobit až na 50 osob. Kapacita vinárny (sezení v boxech) je cca 36 osob. Ve vinárně je k dispozici velký taneční parket, který je při hudebních večerech značně využíván. Vinárna má vlastní bar s velkým výběrem alkoholických nebo nealkoholických nápojů a samozřejmě široký výběr vín tuzemských i zahraničních. Hodovní síň je prostor nekuřácký, vinárna prostor kuřácký. Sklepní prostory jsou využívány především na předem objednané akce. Otevírací doba tedy není pevně stanovena. Akceptujeme platbu kreditní kartou a stravenkami Sodexho Pass, Cheque Dejeuner, Accor Services a Exitgroup.


Certifikáty a členství partner sdružení Orlické hory a Podorlicko
Poskytované služby a vybavení cateringové služby, data / video projektor, degustace vín, dekorace (živé a umělé květiny, státní vlajky, textilní dekorace), dopravní služby (transfery, taxi apod.), fax, flip-chart, hostesky, kopírka, ohňostroj, osvětlovací technika, ozvučení, paravany, počítač / notebook, pořadatelská služba, promítací plátno, reprodukovaná hudba / diskžokej, sekretářské služby, stany a vybavení pro open-air akce (zahradní rauty apod.), tlumočnické a překladatelské služby, WiFi, zpětný projektor
Max.kapacita největšího sálu (spojených sálů) 55 divadelní uspořádání (Sál) - raut
Celková kapacita pro max. 55 osob
počet sálů a salónků: 1
Je třeba opravit údaje?
Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 50, zdarma
  • kapacita autobusy: 4, zdarma hlídané

Kongresové sály

A (Sál)

kapacita "Divadlo"55