Zpět

Plavecký bazén Rychnov nad Kněžnou

Menu
Adresa
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Javornická 1720, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
GPS 50°9'53"N 16°17'6"E (xx km)
350 m nad mořem
swipe

V moderním 25 m bazénu s 5 drahami si opravdu každý rád zaplave. Kdo se chce nechat jen tak unášet nebo plavat proti proudu řeky, určitě ocení proudový kanál s chrličem (divokou řeku). Pro ty nejmenší je připraveno brouzdaliště s vodotryskem, skluzavkami a samostatný plavecký bazén pro organizované plavání maminek s dětmi.
K dispozici je tobogán (65 m), vířivka, dvě parní komory, finská sauna (s odděleným místem pro odpočinek a venkovní terasou), dva bary - mokrý (přímo v areálu bazénu) a suchý (v prostoru recepce), plavání kojenců, plavání pro seniory, kurzy plavání pro těhotné maminky, aquafitness.


Kategorie
 • bazén krytý pro veřejnost
  celoroční provoz
 • parní kabina pro veřejnost
  celoroční provoz
 • sauna pro veřejnost
  celoroční provoz
 • vířivka vnitřní pro veřejnost
  celoroční provoz
  Certifikáty a členství člen sdružení Orlické hory a Podorlicko
  Služby dětský bazén, kvalita vody pravidelně sledována, nudistické plavání oficiální, občerstvení, plavání pro kojence, plavčík, plavecká škola, plavecký pásek k zapůjčení, přebalovací prostor v šatnách, převlékací kabiny, prodej dětských plovacích plen, šatna, sprchy, tobogán, uzamykatelné skříňky, vodní aerobik, výuka potápění, WC
  Akceptované platby Dárkový Pass (Sodexo), FlexiPass (Sodexo), Fokus Pass, hotově české koruny, online platba Maestro, online platba VISA, RelaxPass (Sodexo), Ticket Sport&Kultura (Edenred), Unišek (Chèque Déjeuner)
  Koupání
  Délka (m)25
  Šířka (m)12.5
  Hloubka (m)1.2-1.6
  Plocha m2300
  Typvnitřní
  Vybavenostchrlič, divoká řeka, masážní trysky, podvodní osvětlení, protiproud, tobogán
  Rok výstavby 2010
  Je třeba opravit údaje?
  Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: zdarma